Kurs tańca - dorośli
Kursy tańca towarzyskiego najbardziej ze wszystkich rodzajów tańca przydają się w życiu codziennym. Dzięki nim mile spędzisz czas na wielu tanecznych imprezach (weselach, dyskotekach, potańcówkach, balach karnawałowych...). Program zajęć obejmuje:
tańce standardowe
walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep
tańce latynoamerykańskie:
samba, cha-cha, rumba, jive, paso doble Czas spędzany z nami szybko mija. Bez wysiłku i jakiegokolwiek starania przestajesz myśleć o „codzienności”. Liczą się tylko kroki i muzyka - pełny relaks. Po zakończonych zajęciach czujesz przyjemne zmęczenie i radość.

Salsa LA

(zwana również „On 1”) – forma tańca prosto z rozgrzanego słońcem Miasta Aniołów. Energia, szybkość, widowiskowość, przeplatają się z namiętnością, pożądaniem i delikatnością. Nieodłącznymi elementami „On 1” są liczne obroty Pań oraz figury za pomocą których partner prezentuje swoją partnerkę. Partner pewnymi, zdecydowanymi ruchami, czasem wzbogaconymi o tzw. Shine Steps (solówki) stara się zdobyć partnerkę; partnerki zaś swoimi zmysłowymi i podkreślającymi urodę ruchami uwodzą partnerów, co sprawia, że Salsa za każdym razem jest niepowtarzalnym obrazem dla oglądających.

Bachata

(czyt. Baciata) to zarówno forma tańca jak i gatunek muzyczny powstały na gorącej Dominikanie. Pełna ekspresji, uczuć, namiętności, delikatności oraz erotyki sprawia, że tańczenie jej rozgrzewa zmysły i ciała tańczących. Charakterystyczne są akcenty biodrami u partnerek i delikatne, ale zdecydowane ruchy partnerów, którzy w jednej chwili potrafią poprowadzić z pasją, ekspresją i pożądaniem, by za moment delikatnie i zmysłowo zwolnić, aby pobyć ze swoją partnerką blisko, „sam na sam”.

TAI CHI

Tai Chi jest przede wszystkim sztuką walki. To wewnętrzny system chińskiego wu shu (kung fu). Poza aspektami bojowymi Tai Chi posiada również wiele walorów zdrowotnych. Systematyczny trening poprawia zdrowie i pomaga osiągnąć harmonię w życiu. Tai Chi jest tak wszechstronne, że każdy może czerpać z niego wiele korzyści dla siebie. Praktykować mogą młodzi i starsi, kobiety i mężczyźni. Wieloletni trening pomaga w integracji ciała i umysłu, wzmacnia strukturę ciała, poprawia sprawność fizyczną i koordynację. Adepci zainteresowani bojowymi aspektami mogą z czasem uczyć się samoobrony i dążyć do skuteczności w walce.