Taniec dla pań

Latino solo

Jaki powinien być strój do tańca:
Wygodny, niekrępujący ruchów (np. body i spódnica, tunika i getry lub wygodna suknia, podkoszulka lub bluzka i elastyczne spodnie). Obuwie zmienne - wygodne, umożliwiające swobodną pracę stóp - mile widziane obcasy - bez metalowych fleków, a jeśli to możliwe specjalne buty do tańca. O szczegółach poinformuje instruktor na pierwszych zajęciach.

ZUMBA

Zajęcia przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
Wszechstronnie kształtują sylwetkę, mają na celu spalenie zbędnych kilogramów, zwiększenie wytrzymałości mięśni, ujędrnienie ciała oraz poprawienie kondycji ZUMBA to absolutny hit na całym świecie. Zajęcia taneczne inspirowane latynoskimi rytmami - fuzja tańca i aerobiku. Trening oparty jest na prostych krokach tanecznych wykonywanych do rytmów marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco czy tańca brzucha. Zmienne tempo następujących po sobie utworów muzycznych wpływa na interwałowy charakter zajęć, dzięki czemu ZUMBA to doskonały trening poprawiający parametry układu krążenia. Podczas jednej godziny zajęć wydatek energetyczny sięga nawet 600 kcal. Regularnie podejmowany umożliwia osiąganie smukłej sylwetki. Rytm, muzyka, taniec tworzą niepowtarzalną atmosferę i wprawiają w świetne samopoczucie. Jaki powinien być strój do tańca:
Wygodny, niekrępujący ruchów (np. podkoszulka lub bluzka i elastyczne spodnie). Obuwie zmienne - sportowe i wygodne. O szczegółach poinformuje instruktor na pierwszych zajęciach.

TAI CHI

Tai Chi jest przede wszystkim sztuką walki. To wewnętrzny system chińskiego wu shu (kung fu). Poza aspektami bojowymi Tai Chi posiada również wiele walorów zdrowotnych. Systematyczny trening poprawia zdrowie i pomaga osiągnąć harmonię w życiu. Tai Chi jest tak wszechstronne, że każdy może czerpać z niego wiele korzyści dla siebie. Praktykować mogą młodzi i starsi, kobiety i mężczyźni. Wieloletni trening pomaga w integracji ciała i umysłu, wzmacnia strukturę ciała, poprawia sprawność fizyczną i koordynację. Adepci zainteresowani bojowymi aspektami mogą z czasem uczyć się samoobrony i dążyć do skuteczności w walce.